מה הם רדיקלים החופשיים?

תאי הגוף במצב בריא מכילים פלוס ומינוס וקשורים אחד לשני כמו חוליות בשרשרת.

רדיקלים חופשיים הם בעצם אטומים או מולקולות עם מספר אי זוגי של אלקטרונים ולכן הם בלתי יציבים ועם היווצרותם מתחילה תגובת שרשרת הנקראת חימצון אשר מתקיימת בגופנו כל הזמן ותוקפת את 63 מליון תאי הגוף. 

גוף בריא בכוחו לרסן את הנזקים שנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים באמצעות יצירה של מולקולות ואינזימים נוגדי חימצון. אך מאחר ובסביבה הרעילה של ימינו הכוללת:קרינה,זיהום אויר,גז פליטה של כלי רכב, אנרגיות סולריות,מכשירי חשמל, מחשבים,עישון ותזונה לקויה נוצרים רדיקלים חופשיים רבים המעורבים בהתפתחותן של מחלות רבות כגון:מחלות כרוניות,דלקות שונות למיניהן, מחלות לב,חוסר איזון הורמונאלי והמחלה "הידועה" ר"ל.

חיי מתח ולחץ גם מייצרים רדיקלים חופשיים המוציאים את הגוף מאיזון.

 כלומר המינוס נהרס ונשאר רק הפלוס , ואז ומתחילות הבעיות , הרדיקליים החופשיים לא יכולים לחיות ללא בן זוג הם נעשים עצבניים ומחפשים את החסר להם ואז הם מתחילים לתקוף את הגוף,

הראשון שנפגע הוא בדר"כ עור הפנים.יותר מ-80 אחוז מהזדקנות העור נגרמת ע"י אותם רדיקלים חופשיים ולכן הסרומים הטובים ומוצרי קוסמטיקה נוספים מכילים – ויטמינים המכילים נוגדי חימצון שנלחמים ברדיקלים החופשיים ומאיטים את תהליך ההזדקנותו של העור.

ב"מחלה הידועה" למשל, אחד הדברים הכי פעילים בגוף הם ה"רדיקלים החופשים" הגורמים להתפתחות מוגברת של המחלה ולכן צריך להעשיר את הגוף בהרבה נוגדי חימצון הנלחמים באותם רדיקלים חפשיים.

יונים שליליים הם סוג של נוגדי חימצון היכולים לתת מענה בעזרת ה', לנזקי הרדיקלים החופשיים.

מנסיון,מוצרי יונים שליליים של חברת גודכאר המופיעים באתר זה,יכולים בהחלט לתת מענה בעזרת ה' בצורה עדינה ונוחה לשימוש.

למשתמשים חדשים, יש לקבל הוראות שימוש מדוייקות בשרות הלקוחות שלנו.